O nas

Nasza wizja

Naszym celem jest polepszanie jakości życia zwierząt dzięki intensywnej edukacji społeczeństwa oraz dostarczaniu zdrowych, najwyższej jakości produktów żywieniowych dla zwierząt.

Firma Vittles stanie się, dzięki wyznaczaniu nowych trendów kultury posiadania zwierząt domowych, wiodącym dostawcą w segmencie na polskim rynku.

Jako kompetentny partner handlu specjalistycznego Vittles zdobędzie miano specjalisty w zakresie żywienia zwierząt dzięki głębokiej wiedzy i doradztwu w tym obszarze.

 

Misja i wartości Vittles

Jakość jest naszą filozofią. Dotyczy to zarówno produktów, jak i usług. Stale udoskonalamy nasze procesy.

Postępując zgodnie z naszymi ideami i realizując naszą pasję, czujemy się w szczególny sposób odpowiedzialni za los zwierząt. Nasze produkty i usługi służą ich dobru.

Nasze działania skupiamy na branży zoologicznej oraz weterynaryjnej. Klienci pozostają zawsze w centrum uwagi. Przekonujemy ich profesjonalizmem, kreatywnością, solidnością i niezawodnością działania. Jesteśmy odpowiedzialni i zawsze dotrzymujemy słowa. Nasze relacje z klientami opierają się na zasadach uczciwości, szacunku i wzajemnego zaufania. Nasi pracownicy wykazują się najwyższą kulturą w relacjach na zewnątrz oraz wewnątrz firmy.

W biznesie postępujemy etycznie. Charakteryzuje nas silna determinacja w osiąganiu założonych celów.

Chcemy być lepsi, szybsi i skuteczniejsi od konkurencji.

 

O Vittles

Vittles Polska jest rodzinnym przedsiębiorstwem stworzonym po to, aby zrealizować pasję i marzenia jego właścicieli.

Powodem założenia tej działalności, jak to zwykle bywa, był Hektor Barrera - nasz berneński pies pasterski. Nieustanne poszukiwania odpowiedniej karmy dla Heka zawiodły nas do Niemiec i Holandii. Tam właśnie, wśród przyjaciół - właścicieli kolegów i koleżanek Hektora - poznaliśmy produkty, które absolutnie nas przekonały.

Dlatego postanowiliśmy rozpropagować „Formułę życiową Christopherusa” jako część naszej filozofii w zakresie zdrowego żywienia zwierząt. Ponad 20 lat doświadczeń firmy ALLCO w produkcji karm dla zwierząt, bezkompromisowa praca nad wytwarzaniem najwyższej jakości produktów, współpraca ze sztabem naukowców są powodem dużego autorytetu i zaufania, którym cieszy się w branży założyciel ALLCO - Claus Lefers.

Jesteśmy również dystrybutorem bogatego programu suplementów diety firmy Grau, znanego w Niemczech i Holandii od 25 lat. Wiele wspólnych rozmów i dyskusji przeprowadzonych z Gerti Grau i Janem Kroeske, obecnymi właścicielami Grau GmbH spowodowało, że któregoś dnia postanowiliśmy przybliżyć genialną ideę Hokamix30 również polskim właścicielom psów i kotów.

Wspierani przez pasjonatów bezgranicznie oddanych swojej misji, inwestujących wszystkie pieniądze w jakość karm, a mniej w marketing, chcemy realizować naszą pasję.

Naszym celem jest ciągłe polepszanie jakości życia zwierząt poprzez dostarczanie im zdrowych, najwyższej jakości produktów żywieniowych.

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi produktami.
Jesteśmy do Twojej dyspozycji - w razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt!

Ostatnie aktualności

17 07-2013

Zboża są obok białka zwierzęcego głównym składnikiem większości karm dla psów. Wiele rodzajów zbóż (np. Pszenica, żyto, orkisz i jęczmień) zawiera gluten, który jest odpowiedzialny za wywoływanie wielu alergii i niestrawności pokarmowych.

20 03-2013

Impreza odbyła się w dniach 15-17 marca. W miłej atmosferze i otoczeniu pieknych psów spotkaliśmy wielu znajomych hodowców i wystawców i poznaliśmy nowych! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

 

odwiedź nasz sklep online

Nasza oferta obejmuje produkty marek:

Naszą pasją jest zdrowie Twojego zwierzęcia!
Dzięki najlepszym karmom dla zwierząt renomowanych firm.

Design & Coding by ilovemonday.com