O firmie Grau

Historia sukcesu firmy rozpoczęła się w 1986 – ponad 25 lat temu. W tym czasie założyciele firmy Grau GmbH, Hans i Geery Grau posiadali suczkę rasy eurasier, która bardzo cierpiała z powodu problemów ze stawami biodrowymi. Po wielu niepowodzeniach związanych z leczeniem przy zastosowaniu medycyny tradycyjnej, pani Grau postanowiła wykorzystać swoje osobiste kontakty w Holandii. Spotkała się z panem Cornelisem Kroeske. Opracowana przez niego naturalna mieszanka ziołowa była już wówczas z powodzeniem stosowana u zwierząt i pomagała wielu czworonogom mającym problemy z prawidłową przemiana materii.

Po kilku tygodniach Meike mogła normalnie chodzić, a dotkliwy ból stawów ustąpił. Stopniowo rozwijany program produktów i coraz większa liczba zadowolonych klientów stanowią podstawę sukcesu przedsiębiorstwa Grau, oferującego szeroką paletę suplementów diety.

Przez te wszystkie lata wiele psów i kotów towarzyszyło rodzinie Grau i ich pracownikom. Wszystkie korzystały ze zdrowych, zbilansowanych karm, suplementów diety i specjalistycznej wiedzy zespołu. W międzyczasie następne pokolenie przejęło prężnie rozwijające się przedsiębiorstwo. Po ukończeniu studiów Jan Kroeske i Gerti Grau rozpoczęli pracę w firmie rodziców i dzisiaj wspólnie zarządzają Grau GmbH. Hokamix 30 jest nadal produkowany przez Jana Kroeske według pierwotnej receptury jego ojca – i tak już pozostanie. Dzisiaj z panią i panem Grau mieszka suczka eurasiera „Querina”, a Gerti Grau ma czternastoletnią suczkę norwich terriera „Bonnie”.

Ta działalność oraz towarzystwo ukochanych zwierzaków stanowiły zawsze cel zespołu Grau. Jest to również pomysł na życie i codzienną pracę. Bezpośredni kontakt z zainteresowanymi i zatroskanymi właścicielami psów jest bardzo ważnym elementem tej misji, dlatego każde pytanie o radę traktujemy indywidualnie i z najwyższą skrupulatnością.

Ostatnie aktualności

17 07-2013

Zboża są obok białka zwierzęcego głównym składnikiem większości karm dla psów. Wiele rodzajów zbóż (np. Pszenica, żyto, orkisz i jęczmień) zawiera gluten, który jest odpowiedzialny za wywoływanie wielu alergii i niestrawności pokarmowych.

20 03-2013

Impreza odbyła się w dniach 15-17 marca. W miłej atmosferze i otoczeniu pieknych psów spotkaliśmy wielu znajomych hodowców i wystawców i poznaliśmy nowych! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

 

odwiedź nasz sklep online

Nasza oferta obejmuje produkty marek:

Naszą pasją jest zdrowie Twojego zwierzęcia!
Dzięki najlepszym karmom dla zwierząt renomowanych firm.

Design & Coding by ilovemonday.com