Dlaczego Christopherus?

Podstawą do rozwoju marki Christopherus była koncepcja stworzenia szczególnej linii karm najwyższej jakości, bezwzględnie odpowiadających na faktyczne potrzeby żywieniowe zwierząt. Powstał program, który pod względem jakości i składu spełnia najwyższe kryteria segmentu super premium.

Nazwa Christopherus została zaczerpnięta od imienia św. Krzysztofa. Ten olbrzym, który według podań ludowych przenosił pielgrzymów przez rzekę, jest przedstawiany z Dzieciątkiem na ramieniu i palmą w ręku zamiast kija. Kiedyś wierzono, że ma chronić dzieci, miasta, mosty, dbać o urodzaj i wiele innych spraw. Dziś Christopherus jest patronem kierowców i podróżujących.  Mówi się też, że nie dopuszcza do nagłej śmierci i chroni życie oraz zdrowie – zarówno zwierząt, jak i ludzi.

Ochrona życia i zdrowia jest też podstawą naszej koncepcji karm dla zwierząt.

O nas
Pod marką CHRISTOPHERUS kryje się rodzinne przedsiębiorstwo – ALLCO GmbH – związane od ponad 20 lat z produkcją zdrowej, najwyższej jakości karmy dla zwierząt domowych. Linia produktów CHRISTOPHERUS to ekskluzywne karmy z segmentu super premium. Możesz im stawiać najwyższe wymogi jakości, bo od lat robimy to sami. Znajduje to odzwierciedlenie w najwyższej jakości używanych surowców, jak również w pieczołowitym procesie produkcji. Wytwarzamy wartościowe karmy, odpowiadające rzeczywistym potrzebom żywieniowym zwierząt. Wszystko to przy ścisłej współpracy z naukowcami i specjalistami od badań i rozwoju. Naszą misją jest stworzenie przejrzystego asortymentu produktów o optymalnym składzie, będącego odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby zwierząt. Nasze deklaracje produktowe wyjaśniają zastosowanie karmy, zawartość i skład.

Jakość
Nieuleganie kompromisom ułatwia wiele spraw. Szczególnie, jeżeli jasno określonym celem jest strzeżenie najwyższych standardów jakości. W tym względzie obraliśmy jasną linię. Posiadamy certyfikat HACCP, tym samym spełniamy surowe normy właściwe dla producentów żywności. Współpracujemy jedynie z dostawcami dopuszczonymi do obrotu w Unii Europejskiej, dostarczającymi nam najlepsze surowce i składniki. Premium znaczy optimum.

To, co dotyczy ludzi, jest również ważne dla zwierząt. Właściwe odżywianie stanowi istotny warunek zdrowia, witalności i jakości życia. Czy to pies, czy kot, koń, ryba albo gryzoń – nasza karma odpowiada faktycznym potrzebom poszczególnych gatunków zwierząt. Dodatkowo, odpowiedni wybór składników jest receptą na najprzeróżniejsze problemy związane z odżywianiem.

Ostatnie aktualności

17 07-2013

Zboża są obok białka zwierzęcego głównym składnikiem większości karm dla psów. Wiele rodzajów zbóż (np. Pszenica, żyto, orkisz i jęczmień) zawiera gluten, który jest odpowiedzialny za wywoływanie wielu alergii i niestrawności pokarmowych.

20 03-2013

Impreza odbyła się w dniach 15-17 marca. W miłej atmosferze i otoczeniu pieknych psów spotkaliśmy wielu znajomych hodowców i wystawców i poznaliśmy nowych! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

 

odwiedź nasz sklep online

Nasza oferta obejmuje produkty marek:

Naszą pasją jest zdrowie Twojego zwierzęcia!
Dzięki najlepszym karmom dla zwierząt renomowanych firm.

Design & Coding by ilovemonday.com