Filozofia

Specjalizacja oznacza dużą przewagę. Czyni z nas ekspertów. Od początku naszym głównym celem jest zdrowie zwierząt. Dlatego chcemy zapewnić im najbardziej odpowiednie pożywienie. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi. W trakcie rozwoju i badań nad karmami współpracujemy z najlepszymi w Niemczech fachowcami w zakresie technologii produkcji i medycyny. Oni wiedzą, „gdzie gra muzyka”.

Nasze karmy są przygotowywane każdorazowo z dokładnie sprawdzonych i naturalnych składników. Są dostosowane do poszczególnych faz życia lub potrzeb zwierząt. Oczywiście, w naszej ofercie znajdziesz również karmy specjalistyczne – np. dietetyczną. Jesteśmy perfekcyjnie dokładni – we wszystkim. Możesz byc pewien, że udzielony nam kredyt zaufania spłacimy w 100%. Decydując się na produkty firmy ALLCO, wybierasz sprawdzoną jakość smacznych karm i jednocześnie dbasz o zdrowie swojego zwierzaka. Świeże i pyszne – naturalnie zdrowe!

Nieuleganie kompromisom ułatwia wiele spraw. Szczególnie, jeżeli jasno określonym celem jest strzeżenie najwyższych standardów jakości. W tym względzie obraliśmy jasną linię. Posiadamy certyfikat HACCP, tym samym spełniając surowe normy właściwe dla producentów żywności. Współpracujemy jedynie z dostawcami dopuszczonymi do obrotu w Unii Europejskiej, dostarczającymi nam najlepsze surowce i składniki. Premium znaczy optimum.

To, co dotyczy ludzi, jest również ważne dla zwierząt. Właściwe odżywianie stanowi istotny warunek zdrowia, witalności i jakości życia. Czy to pies, czy kot, koń, ryba albo gryzoń – nasza karma odpowiada faktycznym potrzebom poszczególnych gatunków zwierząt. Dodatkowo, odpowiedni wybór składników jest receptą na najprzeróżniejsze problemy związane z odżywianiem.

Wszystko, czego potrzebuje Twój pies
Stosując karmy Christopherus możesz być pewien dobrego samopoczucia swojego pupila. Nasze karmy zawierają dokładnie to, co jest polecane przez naukowców zajmujących się żywieniem zwierząt.  Optymalnie dostosowane do rzeczywistych potrzeb psa na każdym etapie jego życia, od małych do największych ras. Karmy Christopherus wzmacniają system immunologiczny, dbają o prawidłowy rozwój kości. Jednocześnie są lekkostrawne i łatwo przyswajalne.  Christopherus zawiera wyłącznie sprawdzone, starannie wyselekcjonowane składniki i naturalne dodatki najwyższej jakości. W celu uniknięcia niestrawności pokarmowych u zwierząt nie stosujemy wołowiny i pszenicy. W ten sposób, otrzymując najlepszą ochronę i ciesząc się dobrym zdrowiem, Twój pies może sprawiać wszystkim jeszcze więcej radości.

Tutaj pilnuje Christopherus.
Christopherus towarzyszy psu przez całe jego życie. Obok karm podstawowych, stosowanych na każdym etapie życia psa (szczeniak, młody pies, dorosły pies, starszy pies), nasz program poszerzyliśmy o karmy specjalistyczne, zawierające każdorazowo tylko jeden rodzaj białka zwierzęcego. Produkty dietetyczne i dla psów wrażliwych są biologicznymi karmami kompletnymi najwyższej jakości, stosowanymi przy niestrawnościach pokarmowych, alergiach i nadwadze.

Skład ma znaczenie.
Jeśli Twój pies jest właściwie odżywiany, cieszy się świetnym samopoczuciem i dobrą kondycją. To właśnie oferuje Christopherus, zawierając szerokie spektrum białka z właściwą proporcją tłuszczu dla mocnych mięśni i zdrowego rozwoju. Wartościowe kwasy tłuszczowe omega-3/6 we właściwej proporcji utrzymują skórę i sierść w idealnej kondycji. Zmniejszona zawartość wapnia i fosforu wpływa perfekcyjnie na kościec, a odpowiednie dawki witamin zwiększają odporność organizmu. Wielkość krokietów umożliwia swobodne przyjmowanie pokarmu, sprzyjając zdrowym zębom i dziąsłom.

Twój pies będzie dobrze odżywiony, jeśli możesz wyczuć żebra psa bez wyraźnej warstwy tłuszczu.  Ilości podawanej karmy powinny być dostosowane do aktualnej kondycji zwierzęcia.

Fitness w misce.
Psy, jako zwierzęta polujące, przyjmują wraz z pożywieniem różne zwierzęce i roślinne substancje o różnorodnych biologicznych wartościach. Opracowana przez firmę Allco GmbH Formuła życiowa Christopherusa uwzględnia naturalne potrzeby żywieniowe psów. Odpowiedzią na nie jest zdrowa karma, umożliwiająca zwierzęciu optymalne spożytkowanie zawartych w niej składników odżywczych.

Oczywista sprawa.
Wybór karmy Christopherus jest prosty. Zrozumiałe opisy produktów i symbole od razu odpowiadają na wszystkie pytania. Starannie wyselekcjonowane składniki opisujemy na każdym opakowaniu w sposób otwarty i rzetelny. Za najwyższa jakość naszych produktów odpowiadamy osobiście.

Ostatnie aktualności

17 07-2013

Zboża są obok białka zwierzęcego głównym składnikiem większości karm dla psów. Wiele rodzajów zbóż (np. Pszenica, żyto, orkisz i jęczmień) zawiera gluten, który jest odpowiedzialny za wywoływanie wielu alergii i niestrawności pokarmowych.

20 03-2013

Impreza odbyła się w dniach 15-17 marca. W miłej atmosferze i otoczeniu pieknych psów spotkaliśmy wielu znajomych hodowców i wystawców i poznaliśmy nowych! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

 

odwiedź nasz sklep online

Nasza oferta obejmuje produkty marek:

Naszą pasją jest zdrowie Twojego zwierzęcia!
Dzięki najlepszym karmom dla zwierząt renomowanych firm.

Design & Coding by ilovemonday.com