Formuła życiowa Christopherusa dla kotów

Błyszcząca sierść / zdrowa skóra
Wyważona proporcja kwasów tłuszczowych omega-3 do omega-6 odpowiada za piękną, błyszczącą sierść i zdrową skórę.

Wzmocnienie immunologii / Ochrona komórek
Specjalne dawki witamin C i E wzmacniają system immunologiczny Państwa kota. Dodatkowo pomagają unieszkodliwić wolne rodniki, przez co chronią komórki tkanek w organizmie.

Zmniejszenie ryzyka tworzenia się kul włosowych
Dzięki optymalnemu wzbogaceniu karm o naturalne włókna, proces tworzenia się kul włosowych w żołądkach kotów zostaje zdecydowanie zmniejszony, a ewentualnie spożyte włosy mogą zostać wydalone.

Redukcja kamienia moczowego
Specjalna kombinacja składników odżywczych w połączeniu z niską zawartością magnezu zapewnia optymalną wartość ph w moczu i przeciwdziała powstawaniu kamienia moczowego.

Idealna waga / dobra kondycja
Umiarkowane, dopasowane do potrzeb wartości energetyczne zapobiegają nadwadze w każdej fazie życia zwierzęcia, odciążając w ten sposób wątrobę i nerki. Dodatek tauryny wzmacnia serce i wzrok Twojego kota.

Ostatnie aktualności

17 07-2013

Zboża są obok białka zwierzęcego głównym składnikiem większości karm dla psów. Wiele rodzajów zbóż (np. Pszenica, żyto, orkisz i jęczmień) zawiera gluten, który jest odpowiedzialny za wywoływanie wielu alergii i niestrawności pokarmowych.

20 03-2013

Impreza odbyła się w dniach 15-17 marca. W miłej atmosferze i otoczeniu pieknych psów spotkaliśmy wielu znajomych hodowców i wystawców i poznaliśmy nowych! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

 

odwiedź nasz sklep online

Nasza oferta obejmuje produkty marek:

Naszą pasją jest zdrowie Twojego zwierzęcia!
Dzięki najlepszym karmom dla zwierząt renomowanych firm.

Design & Coding by ilovemonday.com