Karma z odpowiednią wartością energetyczną

Twój kot chciałby Christopherusa…
Stosując produkty Christopherus możesz być pewien dobrego samopoczucia swojego pupila. Nasze karmy zawierają dokładnie to, co jest polecane przez naukowców zajmujących się żywieniem zwierząt.  Idealnie dostosowane do faktycznego zapotrzebowania w każdej fazie życia kota, karmy Christopherus wzmacniają system odpornościowy, wspomagając jednocześnie zdrowy rozwój kości. Christopherus zawiera wyłącznie sprawdzone, całkowicie naturalne i starannie przygotowane dodatki najwyższej jakości.  Aby uniknąć niestrawności pokarmowych, do przygotowania karm dla kotów Christopherus użyliśmy tylko hipoalergicznych surowców, jak mięso drobiowe i jagnięce oraz biologicznie wartościowe gatunki zbóż. W ten sposób, otrzymując najlepszą ochronę i ciesząc się dobrym zdrowiem, Twój kot może sprawiać wszystkim jeszcze więcej radości.

Zdrowy i piękny.
Jeśli Twój kot zostanie odpowiednio odżywiony, będzie w świetnej formie. Decydującą rolę odgrywają tutaj dwa czynniki: odpowiednia wartość energetyczna oraz optymalny dobór składników odżywczych. Christopherus oferuje idealną recepturę: 
Wartość energetyczna i ilość substancji odżywczych są dopasowane w każdej z naszych karm do różnych, wynikających z wieku kota potrzeb. W ten sposób unikniemy przekarmienia i nadmiernego obciążenia organów. Forma krokietów została zoptymalizowana dla poszczególnych faz życia i pomaga kotu swobodnie przyjmować pokarm. Suwak w 2kg opakowaniach gwarantuje zachowanie długotrwałej świeżości i jakości produktu.

Właściwa ilość.
Ok. 50% wszystkich kotów cierpi na nadwagę. Jest to następstwem złej gospodarki energetycznej. Dlatego prosimy karmić w kontrolowany sposób i zwracać uwagę na sylwetkę i stan Twojego kota. Właściwa ilość pokarmu, obok odpowiedniej wartości energetycznej pożywienia stanowi istotny czynnik unikania nadwagi u kotów.

Wysoka wartość.
Koty, jako zwierzęta polujące, przyjmują wraz z pożywieniem różne zwierzęce i roślinne substancje o różnorodnych biologicznych wartościach. Opracowana przez firmę Allco GmbH Formuła życiowa Christopherusa uwzględnia naturalne potrzeby żywieniowe kotów. Odpowiedzią jest zdrowa karma, umożliwiająca zwierzęciu optymalne spożytkowanie zawartych w niej substancji odżywczych.

Bez tajemnic.
Wybór karmy Christopherus jest prosty. Zrozumiałe opisy produktów i symbole od razu odpowiadają na wszystkie pytania. Starannie wyselekcjonowane składniki opisujemy na każdym opakowaniu otwarcie i rzetelnie. Za najwyższą jakość naszych produktów odpowiadamy osobiście. Co jeszcze możemy zrobić dla Twojego kota?

Ostatnie aktualności

17 07-2013

Zboża są obok białka zwierzęcego głównym składnikiem większości karm dla psów. Wiele rodzajów zbóż (np. Pszenica, żyto, orkisz i jęczmień) zawiera gluten, który jest odpowiedzialny za wywoływanie wielu alergii i niestrawności pokarmowych.

20 03-2013

Impreza odbyła się w dniach 15-17 marca. W miłej atmosferze i otoczeniu pieknych psów spotkaliśmy wielu znajomych hodowców i wystawców i poznaliśmy nowych! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

 

odwiedź nasz sklep online

Nasza oferta obejmuje produkty marek:

Naszą pasją jest zdrowie Twojego zwierzęcia!
Dzięki najlepszym karmom dla zwierząt renomowanych firm.

Design & Coding by ilovemonday.com