O marce Allco


Pod marką ALLCO kryje się rodzinne przedsiębiorstwo związane od wielu lat z produkcją zdrowej, najwyższej jakości karmy dla zwierząt domowych.

Naszym karmom możesz stawiać najwyższe wymogi jakości – stawiamy je i my. Znajduje to odzwierciedlenie w najwyższej jakości używanych surowców, jak również w pieczołowitym procesie produkcji. Wytwarzamy wartościowe karmy, odpowiadające rzeczywistym potrzebom żywieniowym zwierząt. Wszystko to przy ścisłej współpracy z naukowcami i specjalistami od badań i rozwoju.

Naszą misją jest stworzenie przejrzystego asortymentu produktów o optymalnym składzie, będącego odpowiedzią na rzeczywiste potrzeby zwierząt. Nasze deklaracje produktowe wyjaśniają zastosowanie karmy, zawartość i skład.

Specjalizacja oznacza dużą przewagę. Czyni z nas ekspertów. Od początku naszym głównym celem jest zdrowie zwierząt. Dlatego chcemy zapewnić im najbardziej odpowiednie pożywienie. Niczego nie pozostawiamy przypadkowi. W trakcie rozwoju i badań nad karmami współpracujemy z najlepszymi w Niemczech fachowcami w zakresie technologii produkcji i medycyny. Oni wiedzą, „gdzie gra muzyka”.

Nasze karmy są przygotowywane każdorazowo z dokładnie sprawdzonych i naturalnych składników. Są dostosowane do poszczególnych faz życia lub potrzeb zwierząt. Oczywiście, w naszej ofercie znajdziesz również karmy specjalistyczne – np. dietetyczną. Jesteśmy perfekcyjnie dokładni – we wszystkim.

Możesz być pewien, że udzielony nam kredyt zaufania spłacimy w 100%. Decydując się na produkty firmy ALLCO, wybierasz sprawdzoną jakość smacznych karm i jednocześnie dbasz o zdrowie swojego zwierzaka. Świeże i pyszne – naturalnie zdrowe!

Nieuleganie kompromisom ułatwia wiele spraw. Szczególnie, jeżeli jasno określonym celem jest strzeżenie najwyższych standardów jakości. W tym względzie obraliśmy jasną linię. Posiadamy certyfikat HACCP, tym samym spełniając surowe normy właściwe dla producentów żywności. Współpracujemy jedynie z dostawcami dopuszczonymi do obrotu w Unii Europejskiej, dostarczającymi nam najlepsze surowce i składniki. Premium znaczy optimum.

To, co dotyczy ludzi, jest również ważne dla zwierząt. Właściwe odżywianie stanowi istotny warunek zdrowia, witalności i jakości życia. Czy to pies, czy kot, koń, ryba albo gryzoń – nasza karma odpowiada faktycznym potrzebom poszczególnych gatunków zwierząt. Dodatkowo, odpowiedni wybór składników jest receptą na najprzeróżniejsze problemy związane z odżywianiem.

Naszym Partnerom handlowym oferujemy spójną ofertę innowacyjnych produktów z segmentu Premium, stałą promocję marki oraz atrakcyjny narzędzia służące odsprzedaży. Chcemy zapewnić Ci wszystko, co jest konieczne do osiągnięcia sukcesu w sprzedaży – od szkoleń ze sprzedaży i produktu, poprzez doradztwo w zakresie rozwoju Twoich kompetencji biznesowych, spektakularne i skuteczne akcje promocyjne w punkcie sprzedaży, skończywszy na indywidualnej obsłudze dedykowanego przedstawiciela handlowego.

Ostatnie aktualności

17 07-2013

Zboża są obok białka zwierzęcego głównym składnikiem większości karm dla psów. Wiele rodzajów zbóż (np. Pszenica, żyto, orkisz i jęczmień) zawiera gluten, który jest odpowiedzialny za wywoływanie wielu alergii i niestrawności pokarmowych.

20 03-2013

Impreza odbyła się w dniach 15-17 marca. W miłej atmosferze i otoczeniu pieknych psów spotkaliśmy wielu znajomych hodowców i wystawców i poznaliśmy nowych! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

 

odwiedź nasz sklep online

Nasza oferta obejmuje produkty marek:

Naszą pasją jest zdrowie Twojego zwierzęcia!
Dzięki najlepszym karmom dla zwierząt renomowanych firm.

Design & Coding by ilovemonday.com