Handel

Oferta Vittles Polska
Naszym Partnerom handlowym oferujemy spójną ofertę innowacyjnych produktów z segmentu super Premium, stałą promocję marki oraz atrakcyjne narzędzia służące odsprzedaży. Chcemy zapewnić Ci wszystko, co jest konieczne do osiągnięcia sukcesu w handlu – od szkoleń ze sprzedaży i produktu, poprzez doradztwo w zakresie rozwoju Twoich kompetencji biznesowych, spektakularne i skuteczne akcje promocyjne w punkcie sprzedaży, skończywszy na indywidualnej obsłudze dedykowanego przedstawiciela handlowego.

Kompetentne doradztwo
Chętnie służymy każdą informacją i odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące naszej oferty. Po prostu zadzwoń – jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Promocje
Dla wszystkich naszych klientów przygotowujemy atrakcyjne promocje. Chcemy, by i Twój Klient był zadowolony ze swoich zakupów.

Jak zamawiać?
Telefonicznie - od poniedziałku do piątku w godzinach 9-18 pod numerem 604 567 119 lub 32 445 00 47
Faksem -  na numer 32 445 00 48
Mailem: kontakt@vittles.pl

Jakość
Wszystkie produkty wysyłane przez nas są świeże. Przed wysłaniem towaru z naszego magazynu starannie sprawdzamy szczelność każdego opakowania.
Dzięki temu masz gwarancję, że karmy i przekąski zachowają swój aromat i właściwości.

Rabaty i koszty dostaw
W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym pod nr tel 32 445 00 47.             

Warunki płatności:
Przelew bankowy na rachunek:       
PKO Bank Polski S.A.       
09 1020 2313 0000 3102 0380 7997        

Dostawy
Prosto i wygodnie - w ciągu 48h - 72h od dnia złożenia zamówienia lub dokonania przelewu na rachunek bankowy Vittles Polska

Reklamacje
Prosimy sprawdzać towar w obecności przewoźnika. Ewentualne reklamacje jakościowe lub ilościowe prosimy składać najpóźniej w ciągu 3 dni od daty dostawy.

Ostatnie aktualności

17 07-2013

Zboża są obok białka zwierzęcego głównym składnikiem większości karm dla psów. Wiele rodzajów zbóż (np. Pszenica, żyto, orkisz i jęczmień) zawiera gluten, który jest odpowiedzialny za wywoływanie wielu alergii i niestrawności pokarmowych.

20 03-2013

Impreza odbyła się w dniach 15-17 marca. W miłej atmosferze i otoczeniu pieknych psów spotkaliśmy wielu znajomych hodowców i wystawców i poznaliśmy nowych! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

 

odwiedź nasz sklep online

Nasza oferta obejmuje produkty marek:

Naszą pasją jest zdrowie Twojego zwierzęcia!
Dzięki najlepszym karmom dla zwierząt renomowanych firm.

Design & Coding by ilovemonday.com