Aktualności

17 07-2013

Zboża są obok białka zwierzęcego głównym składnikiem większości karm dla psów. Wiele rodzajów zbóż (np. Pszenica, żyto, orkisz i jęczmień) zawiera gluten, który jest odpowiedzialny za wywoływanie wielu alergii i niestrawności pokarmowych.

20 03-2013

Impreza odbyła się w dniach 15-17 marca. W miłej atmosferze i otoczeniu pieknych psów spotkaliśmy wielu znajomych hodowców i wystawców i poznaliśmy nowych! Wszystkich serdecznie pozdrawiamy!

 

19 03-2013

Jest nam miło poinformować że uczestniczyliśmy w MWKR w Lublinie odbywającym się 8-9 marca. To nie wszystko. Byliśmy głównym sponsorem! Jedną z wielu atrakcji była prezentacja ozdobnego drobiu i królików. Zobaczcie zdjęcia z imprezy.

22 02-2013

Witajcie, zobaczcie jak wyglądało nasze stoisko na  Międzynarodowej Wystawy Kotów organizowanej przez SMK JEDYNKA w Hotelu Gromada w Warszawie.

 

26 09-2011

24 września Vittles miał przyjemność uczestniczyć w zawodach Wolfdog Adventure Racing które odbyły się na terenie Doliny Będkowskiej w okolicach Krakowa. Zawody WAR to wydarzenie obowiązkowe dla wszystkich miłośników aktywnego spędzania czasu i pokonywania nowych wyzwań wspólnie z czworonożnymi przyjaciółmi. Dla zwycięzców Vittles oczywiście przygotował jedyne w swoim rodzaju nagrody.

Zapraszamy do wzięcia udziału w kolejnej edycji zawodów i na stronę war.org.pl

23 02-2011

O celach firmy Vittles Polska, zasadach współpracy z nowymi kontrahentami, o wejściu na rynek nowej marki Christopherus, z Aleksandrą Skowron, właścicielką firmy Vittles Polska, rozmawia Paulina Wasiluk.

08 02-2011

W naszej ofercie pojawiły się karmy i przysmaki marki GRAU. Są to wysokiej klasy produkty które wyróżniają się rzadko spotykaną naturalnością co zawdzięczają świeżemu mięsu, podrobom, wysokiej jakości warzywom i zbożom. Środki konserwujące, przeciwutleniacze, wabiki czy substancje zapachowe to dodatki których nie spotkamy w produktach GRAU.

Dowiedz się więcej na temat produktów GRAU

06 02-2011

Zapraszamy serdecznie na swoje stoisko podczas imprezy “Salon Zoologiczny - Animal Market 2011” odbywającej się w dniach 25-27 lutego 2011r. w Poznaniu. Znajdą nas Państwo w pawilonie 6A na stoisku 25A

27 11-2010

Christopherus - dla psów wrażliwych - Jagnięcina+ryż

Dania Christopherus w puszkach są produkowane z dużej ilości świeżego mięsa. Są lekkostrawnym, pełnym smaku i zdrowym posiłkiem. Stosujemy wyłącznie najlepsze surowce zwierzęce (wołowe, z drobiu, jagnięciny lub dziczyzny), względnie roślinne (ryż lub makaron). Rezygnujemy z soi, substancji barwiących, aromatyzujących i konserwujących. Jagnięcina 100%, ryż 100%.

27 11-2010

Do produkcji tych snacków wybieramy wyłącznie najlepsze gatunki surowców najwyższej jakości (ścięgna jelenia, uszy jelenia, żołądki strusie, suszone mięso strusie) w oparciu o najnowsze, międzynarodowe standardy. Technologia produkcji oparta o suszenie produktów na powietrzu. Snaki zawierają minimalną ilość cholesterolu i tłuszczu, a poprzez wyśmienitą strawność zapewniają optymalną przyswajalność.

odwiedź nasz sklep online

Nasza oferta obejmuje produkty marek:

Naszą pasją jest zdrowie Twojego zwierzęcia!
Dzięki najlepszym karmom dla zwierząt renomowanych firm.

Design & Coding by ilovemonday.com